ÖVRIGT / Diverse / Parti tomtar 9995052
nr 999 5052
Parti tomtar
olika åldrar, höjd: 6-26 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 december 2015
kl 18:27:05
100 kr
150 kr
200 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr